Forum WRS Brotherhood OG

Forum Klubu WRS OG Brotherhood

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 26-04-2023 12:44:25

admin

Administrator

Zarejestrowany: 26-09-2011
Posty: 252
Punktów :   

XX - Kongres w Podlesicach - SPRAWOZDANIE

1. Zarząd otrzymał absolutorium.
2. Nastąpiła zmiana Skarbnika. Nowym Skarbnikiem został Józiek.
3.Od III kwartału 2023 roku składki wzrastają do kwoty 250,00 zł. kwartalnie
4. Jesienny Kongres odbędzie się w dniach 15 - 17 września w Częstochowie lub okolicach.
5. Wigilia klubowa odbędzie się w dniach 8 - 10 grudnia. Wstępna lokalizacja to Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.
6. Przednie barwy otrzymał Waldek

Offline

#2 27-04-2023 16:17:06

 seba

Member

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 28-05-2012
Posty: 927
Punktów :   
miasto: Jasło

Re: XX - Kongres w Podlesicach - SPRAWOZDANIE

Dla Jóźka i Waldka oczywiście gratulacje 👏🙂

Natomiast chciałbym olbrzymie podziękowania złożyć Feldze za 8 lat dobrej, rzetelnej pracy na funkcji Skarbnika 👍💪😁👏o pełnienie której został poproszony przez ówczesny Zarząd.

Tak dla jasności Panowie z konta Klubowego nie zniknęła ani złotówka o której nie bylibyśmy poinformowani jako Zarząd, a wręcz w drugą stronę, jak np poszły dwie rezerwacje rok temu na wiosnę na Wigilię i Zlot, a niestety to znaczne sumy, to jak na jakiś kolejny wydatek zabrakło to Felga poprostu zakladał że swojej monety...
To tak na marginesie...jakby któremuś do głowy wpadło że "miliony" były wyprowadzane poza Waszą wiedzą...

Także Felga raz jeszcze wielkie podziękowania z mojej strony👏💪👍😁za kawał dobrej roboty.

Józiek a Tobie życzę mocnych nerwów i wytrwałości👍💪🙂 bo osobiście Ci tej funkcji nie zazdroszczę...

Udanego długiego weekendu dla Wszystkich 🍺🥃😁

Offline

#3 27-04-2023 19:49:02

admin

Administrator

Zarejestrowany: 26-09-2011
Posty: 252
Punktów :   

Re: XX - Kongres w Podlesicach - SPRAWOZDANIE

Myślę, że większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że bycie Skarbnikiem to wielka odpowiedzialność, wiele wyrzeczeń i masa kłopotów. Funkcja niewdzięczna, ale w związku z tym powinna budzić największy szacunek.
Wielkie podziękowania Feluś. Robiłeś kawał dobrej roboty i należy Ci się ogromny szacunek.

Offline

#4 24-05-2023 11:36:53

 Slawo

Member

Skąd: POZNAŃ
Zarejestrowany: 22-08-2013
Posty: 745
Punktów :   
miasto: POZNAŃ

Re: XX - Kongres w Podlesicach - SPRAWOZDANIE

Józiek,
Gratulowałem na VIBERZE ale i tutaj raz jeszcze gratuluję nowej funkcji. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.


Kiedy humor ci się zje*** wsiądź na motor będziesz w niebie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NabĂ­zĂ­me samonosnĂŠ betonovĂŠ nĂĄdrĹže vhodnĂŠ na ehotelsreviews.com